Spolupráce se Sociálně nadačním fondem

Image
Plav
Sociální nadační fond založený městem Brnem v loňském roce daroval 15 000 Kč Diakonii ČCE – středisko v Brně pro sociální aktivity Chráněného bydlení Ovečka.
05/06/2023
Image
SNF

Klienti této služby se tak zadarmo mohli podívat na představení Matilda v Městském divadle v Brně. Pro většinu to byla první návštěva muzikálu ve velkém divadle. Představení se jim moc líbilo a hudba z této hry si dlouho pobrukovali.

Společně jsme také navštívili plavecký areál na Kraví hoře, kde jsme si oblíbili hlavně vířivku, ale obkoukli jsme i menší bazén a někteří několikrát přeplavali i ten největší. Chvíli jsme zápasili s hodinkami a skříňkami, ale vyhráli jsme a všichni jsme odcházeli ve svém oblečení a moc spokojení.

Výlet do Olomouce se také moc povedl. V Pevnosti poznání jsme nejvíce času strávili u expozice Rozum v hrsti, kde jsme si zkoušeli balanční plošinu, hráli obří šachy nebo vytahovali zubní kazy.

Ještě nás letos čeká návštěva Vida centra a koncert Folk Teamu a Pavla Čadka v Řečkovicích. Z těchto peněz také nakoupíme občerstvení pro každoroční setkání klientů a přátel Chráněného bydlení Ovečka na naší zahradě, kterou jsme v letošním roce zrekonstruovali a pořídili jsme altánek.

Děkujeme!