Spolupráce s PODPOŘIT.CZ

Image
Podporit
Již několik let s námi spolupracuje Podořit.cz Lidé pomáhají lidem, kteří provozují stránky, kdy peníze z online nákupů slouží pro dobrou věc.
23/03/2023
Image
Podp

Podpořit.cz založilo několik mladých lidí, kteří se rozhodli pomoci těm, kteří to potřebují. Sami o tom píší: "Na začátku všeho stála myšlenka: „Jak pomáhat lidem, aniž bychom museli platit jedinou korunu, ale i přes to pomohli někomu, kdo to potřebuje?“ Zdálo se, že nic takového není možné, ale přeci jen bylo a myšlenka se stala realitou. Z jednoho člověka se stal tým více než deseti nadšenců s chutí konat dobrou věc. Společně teď vymýšlíme nové a nové způsoby, jak konat dobro, aniž byste při tom museli platit svými vlastními penězi."

Nadační fond Podpořit.cz podporuje

  • Mobilní hospic Nejste sami (Olomouc)
  • EMOTER (Uganda)
  • Chráněné bydlení Ovečka (Brno)

Již podruhé pro klienty Chráněného bydlení Ovečka pomocí dárců vybrali peníze na nákup čisticích prostředků, za které se nakoupily mopy, houbičky, utěrky, žárovky, prostředky na umývání nádobí, podlah nebo oken.

Peníze nám udělaly velkou radost, ale také nás moc potěšilo, že za námi zástupci Podpořit.cz již poněkolikáté došli a strávili s námi svůj čas. 

Vedoucí Chráněného bydlení Ovečka, Jitka Navrátilová, poskytla Podpořit.cz rozhovor. Přečíst si ho můžete zde.